Profesyonel İşbirliği

Nurdan-Yoldas

Nurdan YOLDAŞ
Psikoterapist
Kişisel Gelişim Uzman ve Eğitmeni
Yaşam Koçu ve Yazar

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Psikiyatri Ana Bilim Dalı’ndan emekliyim.
Evliyim ve Torbalı’da yaşıyorum. Abdulkadir Psikodrama Enstitüsü Gurup Yöneticisi olarak çalışmalar yürütmekte ve İzmir’in Torbalı İlçesi’nde açtığım Ege Kişisel Gelişim Merkezi’nde Ruh Sağlığı ve Kişisel Gelişim çalışmaları yapmaktayım.

Ege Kişisel Gelişim Merkezi kurucu ve yöneticisiyim. Birey, aile ve grup çalışmalarının yanı sıra Kişisel gelişim Eğitimcisi olarak seminer ve atölye çalışmaları yürütmekteyim.

Yöneticisi olduğum Ege Kişisel Gelişim Merkezinde profesyonel işbirliği kapsamına farklı mesleklerde olan uzman ve profesyonellerle işbirliği yapmaktayım.

Güvenilir bir iletişim hizmet ağı olarak İhtiyacı olanlarla ihtiyacı karşılayacak profesyonel meslek üyelerinin buluşmasını sağlayan armut com sitesinden danışmanlık dışında başka alanlarda da yararlanılabilmektedir.

Profesyonel kapsamda Doktor Takvimi ve  Armut com siteleri ile işbirliğimiz bulunmaktadır.

Nurdan Y. İzmir Gaziemir Psikoloji ve Aile Danışmanı – Armut.com

Nurdan Y. İzmir Gaziemir Yaşam Koçu – Armut.com

Nurdan Y. İzmir Gaziemir Beden ve Ruh Dinamizmi – Armut.com

1

Yard. Doç. Dr Gülnur Bayezid IŞIKER
PDR Eski Öğretim Üyesi,
Klinik Psikolog
Psikoterapist
Sanat Terapisti

8 Eylül 1959 doğumlu. Evli ve İzmir’de yaşıyor. Dokuz Eylül Üniversitesi, Buca eğitim fakültesi Öğretim Görevlisi olarak emekli oldu. Karşıyaka’da özel çalışma alanı bulunmaktadır. Ege Kişisel Gelişim profesyonel işbirliği kapsamında Sanat Terapisi ve Psikolojik testler çerçevesinde yer almaktadır.

nurcan-arslanturk

Dr. Nurcan Arslantürk
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi
Psikoterapist
Homeopati Uzmanı

8 Kasım İzmir doğumlu. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden emekli. Ergen ve Çocuk psikiyatrisi üzerine Alsancak’ta özel muayenehane işletmeciliği yapıyor. Aynı zamanda psikodramatist olarak çalışma yaşamını sürdüren Nurcan Arslantürk; Çocuk, Ergen ve Gençlerle ilişkili tıbbi danışmanlık ve işbirliği çerçevesinde Ege Kişisel Gelişim profesyonel işbirliği kadrosunda yer almaktadır.

Çağlayan Kadıoğlu

Çağlayan Kadıoğlu ATILMAZ
Eğitim Hemşiresi
NLP Uzmanı

28 Eylül 1961 Tarihinde doğan Çağlayan Kadıoğlu Atılmaz; evli ve İzmir’de yaşamaktadır. Yüksek Hemşire olarak mesleki yaşamını sürdürmektedir. Ege Kişisel Gelişim çerçevesinde Neuro Linguistic Programming ( NLP ) Uzmanı olarak bireysel ve grup çalışmaları yürütmektedir.

css.php