Bedensel ve ruhsal arınma sadece yüklerden kurtulmak için değil yeni temiz enerjilerle buluşmak için de önemsenmelidir.

Yeni şeyler kazanmak elinde olanları doğru değerlendirmekle mümkündür. Unutulmamalı ki; Enerjimiz en değerli hazinemizdir.

Adınızın evrensel değeri, renkleriniz, hayat ağacınız, özel gün ve sayılarınız gibi kişisel alanınızda var olan birçok anlamlı özelliği bilinçli yaklaşımlarla günlük hayatınıza katmayı öğrenebilirsiniz. Bunlar hayata akışınızı kolaylaştıracağı gibi hayatın akışının da size ulaşmasını ve zenginleştirmesini sağlayacaktır.

Doğum haritanıza göre hesaplanan ve kişisel enerjinizdeki açarlarınızı sembollerinizi tanımak ve kullanmayı öğrenmek öz gücünüzü kullanmak adına önemli bir adımdır.

Renkler de özel enerjiler taşır. Kendi renklerinizi bilmek ve etkileşiminizi bilinçli olarak yapılandırmak değerli ve avantaj sağlayıcıdır. Sizin renginiz hangisi?

Kişisel enerjimize ait önemli bilgilerle buluşmak ve hayatın içinde avantajlarını kullanabilen olmak anlamlıdır.

"Arınma Terapi" kategorisindeki yazılar:

Arınma Terapi

Hayatın içinde arınmak, yerini bulmak ve evrensel enerjilerle bütün olmak değerli bir kazanımdır. Doğum Haritanıza göre; Adınızın evrensel değeri, renkleriniz, hayat ağacınız, özel gün ve sayılarınız gibi kişisel alanınızda var olan birçok anlamlı özelliği bilinçli yaklaşımlarla günlük hayatınıza katmayı öğrenebilirsiniz. Bunlar hayata akışınızı kolaylaştıracağı gibi hayatın akışının da size ulaşmasını ve zenginleştirmesini sağlayacaktır.

css.php