Efes’de Arınma Terapi


Efes Antik Kentinde Meditatif Terapi

Efes Antik Kentinde “Öze Özgeye Hayata Selam Durmak” konulu Meditatif Arınma Terapi çalışması ilgiyle karşılandı.

Daha Önce Antik Claros Kentinde açık hava müzesinde Arınma Terapi Çalışmaları yapılmıştı. Efes’te 38 kişilik bir gurupla çalışmak ise katılımcılar tarafından anlamlı bir katkı olarak nitelendirildi.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çanakkale Şubesi Yönetim Kurulunun 25.02.2017 tarihinde düzenlediği Ege gezisi Seçuk, Şirince, Meryem Ana Mabedi, Apollon Tapınağı, Efes ve Pamukkale’yi kapsayan bir organizasyondu.

Gezi kapsamında Efes Antik Kenti’nde Meditatif Arınma Terapi çalışması ise küçük agorada selvi ve çam ağaçlarının altında gerçekleştirildi. Grubun bütününün katıldığı “Öze, Özgeye ve Hayata Selam” içeriğine sahip arınma terapi çalışması ilgiyle karşılandı.

Grup üyelerinin kendini tanıtması, gevşeme ve arınma egzersizlerinin ardından kendi yaşamlarında ki ilk selamlaşma ve imza atma denemelerine dair duygulu anılar paylaşıldı.

Çalışmanın sonunda Gençlik Kulübü üyeleri teşekkür konuşmaları ile sundukları Plaketi Nurdan Yoldaş’a sundular.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çanakkale Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Kenan Kaynaş’a ve organizasyonda emeği geçen yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerle vedalaşıldı.

Share this article!

Speak Your Mind

*

css.php