Ege Kişisel Gelişim ve Yaşam koçluğu Merkezinde bireysel psikoterapi (monodrama) ve grup çalışmaları psikodrama atolyesi kapsamında yürütülmektedir.

Psikoterapiler ruhsal iyileşme için teknikler barındıran özel uzmanlık gerektiren bir profesyonel destek biçimidir.

Psikodrama tıkanıklıklar, travmalar, engelleri fark etmek, aşmak, yeniden yapılandırmak konularıyla ilgilenir. Yeter ki; yeni yaklaşımlara yeni olasılıklara içimizi açalım. Kendimizi tanıyarak öz potansiyellerimizin farkında olalım. İşte o zaman iyileştirici birçok gücümüzle de buluşuruz.

Her insan zaman zaman tıkanmalar yaşayabilir, baş etmek ve farklı bakış açıları geliştirmek, yeni çözümler üretmek önemlidir. Özen, öncelik, farkındalık, cesaretle yeni yollar denemek her insan için mümkündür.

Unutulmamalıdır ki; Hayatın bütününe katılmak sorunlarla yorulmaktan daha iyi hissettiren bir yoldur.

Kişi bazen de yaşadığı durumu kabullenmek için profesyonel desteğe ihtiyaç duyabilir. Uzun süren sıkıntılı durumlarda profesyonel destek sorunların çözümü yanında yaşam kalitesini yükseltmek adına da anlamlıdır.

Gerek geçmişte yaşanan sorunlar gerekse günlük yaşam içerisindeki tıkanmalar ertelenmek yerine kişinin kendi çözümlerini, yollarını bulmasıyla çözülmelidir.

Yalnız yetişkinler değil çocuk ve gençler için de gruplar ve bireysel destek çalışmaları yürütülmektedir.

Destek için armut.com. sitesi üzerinden iletişime geçilebilmektedir.
Nurdan Y. İzmir Gaziemir Psikolojik Danışman Eğitim ve Yaşam Koçu – Armut.com

"Psikoterapi" kategorisindeki yazılar:

Psikoterapi

Psikodrama; tıkanıklıklar, travmalar, engelleri fark etmek, aşmak, yeniden yapılandırmak konularıyla ilgilenir. Yeter ki; yeni yaklaşımlara yeni olasılıklara içimizi açalım. Kendimizi tanıyarak öz potansiyellerimizin farkında olalım. İşte o zaman iyileştirici birçok gücümüzle de buluşuruz.

css.php